top of page

NASZE USŁUGI

W naszym studio nie uznajemy stylu „to samo dla wszystkich”. Wsparcie otrzymasz od nas na każdym etapie realizacji projektu wnętrza. Poniżej przedstawiamy nasze podstawowe modele świadczenia usług, ale jeśli jesteś zainteresowany wsparciem w innym zakresie, albo wyłącznie krótkimi konsultacjami - skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb. 

Pod tym linkiem możesz dowiedzieć się, jak "od kuchni" wygląda praca z nami, na przykładzie projektowania kuchni.

Projekt ON-LINE
- wariant podstawowy -

Dla kogo?

Osoby, które chcą niskim kosztem uzyskać zdalnie profesjonalne wsparcie przy projekcie wnętrza opartego o wykończenie, dobrej jakości i mające czas na realizację niektórych działań samodzielnie. Wymiarowanie realizowane samodzielnie przez Klienta, w oparciu o poradnik oraz dodatkowe konsultacje z projektantem. Polecane dla mieszkań "pod wynajem".

Gdzie?

Cały świat!

Już od 350 zł za projekt.

Projekt ON-LINE
- wariant rozszerzony -

Dla kogo?

Osoby, którym zależy na kompleksowej, zdalnej obsłudze i koordynacji projektu przez nasze biuro oraz na wykończeniu wnętrza w oparciu o materiały i akcesoria w wysokim standardzie. Wymiarowanie realizowane samodzielnie przez Klienta, w oparciu o poradnik oraz dodatkowe konsultacje z projektantem.

Gdzie?

Cały świat!

Już od 450 zł za projekt.

Projekt OFF-LINE
- wariant podstawowy -

Dla kogo?

Osoby, które chcą niskim kosztem uzyskać profesjonalne wsparcie przy projekcie wnętrza opartego o wykończenie dobrej jakości i mające czas na realizację niektórych działań samodzielnie. Spotykamy się w miejscu realizacji, wykonujemy wymiarowanie. Polecane dla mieszkań "pod wynajem". 

Gdzie?

Do ok. 150 km od Warszawy.

Już od 450 zł za projekt.

Projekt OFF-LINE
- wariant rozszerzony -

Dla kogo?

Osoby, którym zależy na kompleksowej obsłudze i koordynacji projektu przez nasze biuro oraz na wykończeniu wnętrza w oparciu o materiały i akcesoria w wysokim standardzie. Spotykamy się w miejscu realizacji, wykonujemy wymiarowanie.

Gdzie?

Do ok. 150 km do Warszawy.

Już od 550 zł za projekt.

Nowoczesny miejski Interior Design

Oferta
prestige

Dla kogo?

Osoby poszukujące stworzenia autorskiego projektu, opartego o materiały i akcesoria wysokiej jakości, od renomowanych producentów lub manufaktur, „z duszą”, a także kompleksowej obsługi jego realizacji - słowem, wsparcia „pod klucz”. 

Gdzie?

Cała Polska.

Już od 100 - 400 zł na m2.

bottom of page